Resultater fra nattløpet på Tinnemyra 17. oktober 2007
Antall deltagere: 34
Brikke Navn Tid Løype Min/km Klubb Gull Sølv Brns Disk Ver. 2.8
Post/EKT-kode----> 1/139 2/129 3/148 4/146 5/133 6/147 7/142 8/122 9/143 10/126 11/144 12/160
108083 Odd Strand 44:06 4,3 km A lang 10:15 KOL 01:54 07:55 02:41 06:47 02:27 01:25 02:02 04:20 02:11 06:08 04:18 01:58
98951 Audun Resser 44:59 4,3 km A lang 10:28 KOL 02:48 07:59 03:54 05:22 03:05 01:30 01:52 03:22 01:58 06:05 05:06 01:58
82345 Harald Kvisli 47:06 4,3 km A lang 10:57 NOL 02:14 09:51 03:44 06:58 02:33 01:27 02:11 03:16 01:59 06:19 04:09 02:25
86892 Petter Løe 49:30 4,3 km A lang 11:31 NOL 02:14 08:04 03:48 06:47 03:12 01:41 02:00 04:32 02:17 07:16 05:16 02:23
61168 Arve Paulsen 50:20 4,3 km A lang 11:42 NOL 01:59 10:58 03:42 07:37 02:39 02:25 01:51 04:52 02:30 05:49 04:03 01:55
109943 Anders Fossøy 50:22 4,3 km A lang 11:43 NOL 02:04 09:16 04:20 06:37 02:47 01:59 02:21 03:29 02:37 07:12 05:13 02:27
76208 Espen Løe 51:00 4,3 km A lang 11:52 KOL 02:08 07:56 04:01 05:40 02:24 03:15 04:52 05:14 02:12 06:37 04:50 01:51
480040 Åge-Geir Skatter 54:25 4,3 km A lang 12:39 NOL 02:20 08:05 04:13 10:52 02:54 01:50 02:18 04:26 03:28 06:39 05:11 02:09
60640 Odd J. Resser 1:13:43 4,3 km A lang 17:09 KOL 03:19 09:20 05:33 10:03 03:37 02:21 02:19 05:22 08:45 12:41 07:44 02:39
82344 Sondre Kvisli 39:21 4,3 km A lang  9:09 NOL 04:11 26:15 02:39 04:10 02:06
Tobias Lunde Deltatt
Reidar Slokvik Deltatt
Jørn Myrland Deltatt
Post/EKT-kode----> 1/139 2/122 3/146 4/133 5/147 6/142 7/143 8/146 9/126 10/144 11/160
82342 Arnulf Rulnes 42:14 3,1 km A kort 13:37 NOL 02:47 06:17 04:05 03:15 02:07 02:33 02:17 04:15 05:39 06:22 02:37
93992 Sindre Sandven 43:27 3,1 km A kort 14:01 NOL 03:46 06:58 05:55 03:12 02:00 02:07 03:39 03:59 04:51 04:45 02:15
103525 Ole Christian Johnsen 46:48 3,1 km A kort 15:06 NOL 02:48 07:01 05:56 03:38 01:58 02:25 02:07 04:12 06:24 07:29 02:50
64748 Britt Fossøy 47:00 3,1 km A kort 15:10 NOL 03:29 09:00 03:48 03:13 02:00 02:14 03:21 05:10 05:52 06:24 02:29
124863 Silje Westlund 51:07 3,1 km A kort 16:29 NOL 03:01 09:55 06:36 02:57 01:57 02:52 05:23 04:00 06:59 05:18 02:09
104375 Kristin Sandven 51:47 3,1 km A kort 16:42 NOL 03:28 06:09 04:57 04:44 02:38 02:21 10:22 03:46 05:49 05:32 02:01
124862 Simen Westlund 51:47 3,1 km A kort 16:42 NOL 02:42 05:27 11:48 03:55 01:28 02:07 04:10 07:03 04:40 06:36 01:51
82350 Harald Wold 55:46 3,1 km A kort 17:59 NOL 03:09 08:16 13:20 05:17 02:19 02:19 01:50 03:56 05:09 07:32 02:39
98816 Tor Kvammen 58:42 3,1 km A kort 18:56 KOL 10:50 11:19 04:41 03:09 02:03 03:02 02:05 04:22 06:48 07:48 02:35
39797 Knut Kjemhus 1:02:25 3,1 km A kort 20:08 KOL 07:53 08:06 05:34 04:24 02:25 03:05 03:24 04:53 07:26 11:46 03:29
124831 Håvard Sten 1:05:13 3,1 km A kort 21:02 NOL 03:08 12:10 10:07 04:54 02:42 02:35 02:32 08:36 07:14 07:37 03:38
78848 Oddvar Rønnestad 1:05:33 3,1 km A kort 21:09 KOL 05:06 09:26 05:08 12:08 02:22 02:58 06:28 04:37 06:46 07:49 02:45
120919 Asbjørn Bræck 1:09:50 3,1 km A kort 22:32 KOL 04:05 19:26 05:59 03:59 03:13 03:20 03:08 06:39 07:31 08:57 03:33
86980 Finn Åge Østern 1:11:41 3,1 km A kort 23:07 KOL 04:34 08:52 14:29 05:04 02:35 02:57 02:27 04:24 09:27 13:25 03:27
401608 Finn Bjørtuft 1:30:31 3,1 km A kort 29:12 KOL 03:43 08:36 03:13 06:10 05:50 02:59
Torbjørn Barikmo Deltatt
Post/EKT-kode----> 1/132 2/125 3/131 4/121 5/137 6/127 7/160
104376 Magnus Sandven 21:39 2,6 km N  8:20 NOL 03:34 01:30 05:32 03:06 02:58 03:33 01:26
118624 Lene Therese Myrland 32:12 2,6 km N 12:23 NOL 03:59 01:56 08:48 04:10 04:46 07:03 01:30
86890 Eirin Fossøy 32:14 2,6 km N 12:24 NOL 03:56 01:54 08:50 04:12 04:47 07:12 01:23
86888 Ingrid Mork Nygård 32:18 2,6 km N 12:25 NOL 03:56 02:05 08:41 04:12 04:47 06:59 01:38
109944 Halvor Schøt Moen 36:39 2,6 km N 14:06 NOL 03:55 16:14 04:40 04:54 06:56
Arrangør: Hugo Christensen