Resultater fra nattløp på Høgås 14. november 2007
Antall deltagere: 26
Brikke Navn Tid Løype Min/km Klubb Gull Sølv Brns Disk Ver. 2.8
Post/EKT-kode----> 1/121 2/125 3/128 4/130 5/131 6/134 7/135 8/136 9/130 10/137 11/138 12/140 13/141 14/143 15/160
109948 Jørn Myrland 1:14:53 5,7 km A lang 13:08 NOL 03:28 03:17 06:08 01:51 07:55 02:37 07:24 02:27 05:22 15:00 02:56 02:40 10:03 02:18 01:27
86885 Petter Løe 1:15:33 5,7 km A lang 13:15 NOL 03:27 03:28 05:55 02:05 07:54 02:37 07:25 02:25 05:22 15:03 02:45 02:52 09:59 02:30 01:46
98951 Audun Resser 1:17:46 5,7 km A lang 13:39 KOL 03:04 03:43 06:22 01:45 04:09 02:13 07:03 02:27 05:59 18:23 03:02 02:35 12:20 03:14 01:27
109943 Anders Fossøy 1:18:23 5,7 km A lang 13:45 NOL 03:39 04:34 06:36 02:05 04:17 02:43 08:08 02:22 06:06 18:17 03:05 02:59 08:19 03:36 01:37
77313 Ingar Tollum Andersen 1:21:42 5,7 km A lang 14:20 KOL 03:51 03:56 07:27 02:18 06:03 02:28 09:23 02:41 06:16 18:19 03:08 03:00 07:20 03:35 01:57
480044 Hugo Christensen 1:21:57 5,7 km A lang 14:23 NOL 03:46 03:35 06:59 02:55 04:30 02:56 08:19 02:43 06:38 18:23 05:13 02:36 08:04 03:24 01:56
76208 Espen Løe 1:29:46 5,7 km A lang 15:45 KOL 03:20 03:37 06:12 02:12 05:37 02:32 14:22 02:38 05:24 18:24 05:01 02:35 13:19 03:02 01:31
61168 Arve Paulsen 26:33 5,7 km A lang  4:39 NOL 04:11 04:11 06:22 03:09 05:06 03:34
Post/EKT-kode----> 1/121 2/125 3/128 4/130 5/137 6/138 7/140 8/141 9/143 10/160
124798 Kristin Sandven 57:58 3,9 km A kort 14:52 NOL 03:48 04:21 07:12 03:13 18:58 03:37 02:55 08:17 04:02 01:35
64748 Britt Fossøy 1:01:25 3,9 km A kort 15:45 NOL 04:21 04:22 08:16 02:39 21:12 03:53 03:24 06:49 04:17 02:12
91370 Ingvar Braaten 1:02:17 3,9 km A kort 15:58 KOL 04:47 04:08 07:09 02:25 20:35 03:40 03:28 08:30 04:47 02:48
124863 Silje Westlund 1:03:37 3,9 km A kort 16:19 NOL 04:50 04:32 07:59 02:32 24:14 03:10 02:49 08:38 03:30 01:23
124862 Simen Westlund 1:03:43 3,9 km A kort 16:20 NOL 04:36 04:59 07:58 02:46 23:33 02:53 02:33 09:25 03:49 01:11
103525 Malin Westlund 1:04:27 3,9 km A kort 16:32 NOL 04:57 08:21 07:45 02:46 20:45 03:28 03:09 07:43 03:40 01:53
93992 Sindre Sandven 1:04:31 3,9 km A kort 16:33 NOL 03:31 03:49 06:44 02:37 17:20 03:37 06:46 14:57 03:48 01:22
89002 Sveinung Rekaa 1:13:42 3,9 km A kort 18:54 NOL 04:17 04:40 08:46 02:47 26:32 05:10 04:16 10:12 04:58 02:04
78848 Oddvar Rønnestad 1:36:22 3,9 km A kort 24:43 KOL 06:11 05:05 11:25 02:40 47:16 05:18 03:21 08:52 04:00 02:14
39797 Knut Kjemhus 1:45:27 3,9 km A kort 27:02 KOL 05:09 05:18 19:20 07:31 34:08 05:53 04:26 09:07 11:22 03:13
401608 Finn Bjørtuft 1:04:39 3,9 km A kort 16:35 KOL 04:45 04:41 09:17 02:37 23:11 03:26 09:19 04:55 02:28
124831 Håvard Sten 1:16:02 3,9 km A kort 19:30 NOL 04:21 05:12 09:51 07:56 26:22 05:31 04:00 12:49
82342 Arnulf Rulnes 1:28:25 3,9 km A kort 22:40 NOL 04:22 06:00 07:41 02:18 45:28 03:17 03:58 15:21
86980 Finn Åge Østern 1:45:19 3,9 km A kort 27:00 KOL 06:05 05:24 12:46 02:54 43:28 06:55 23:51 03:56
Reidar Slokvik Deltatt
Post/EKT-kode----> 1/143 2/146 3/124 4/122 5/121 6/145 7/160
104376 Magnus Sandven 25:09 2,2 km N 11:26 NOL 01:50 05:17 06:57 02:19 04:06 02:29 02:11
111971 Lene Therese Myrland 33:13 2,2 km N 15:06 NOL 01:46 05:46 09:36 04:34 05:42 02:50 02:59
86890 Eirin Fossøy 33:19 2,2 km N 15:09 NOL 01:58 05:46 09:25 04:49 05:28 02:51 03:02
Arrangører: Anders Fossøy, Harald Wold og Åge-Geir Skatter