Resultatliste nattorientering sammenlagt 2006
Plass Navn Poeng
  Nybegynner Delt. 04.okt 18.okt 25.okt 01.nov 08.nov 15.nov 22.nov SUM
1. Sindre Sandven 6 15 11*   15 15 15 15* 60  
2. Simen Wästlund 5 13 15 15 11 11*     54  
3. Magnus Sandven 5     13 10 13 10* 15 51
4. Vebjørn Kvisli 6 9* 13 0* 13   13 11 50
4. Torgrim Aas 5   13 13   10* 13 11 50
6. Ida Hestvik Sten 5 11 10   0* 7   13 41
7. Lene Therese Myrland 5 8* 9     9 11 10 39
7. Eirin Fossøy 5 7* 9     9 11 10 39
9. Tonje Jonassen 3     11     10 10 31
10. Elin Slokvik 3   0     8 9   17
10. Britt Fossøy 2           8 9 17
12. Mia Endresen 5 6 0 0   0*   8 14
13. Ingvild Jonassen 1 10             10
14. Mathias Drage 1   8           8
15. Hege Endresen 1             7 7
16. Ida Bø 2 5 0           5
17. Lene Friis 1 4             4
18. Gunvor Bergskås 6 0   0 0 0 0* 0* 0
18. Gunhild Solberg 5 0   0 0 0 0*   0
18. Ole Christian Johnsen 2     0   0     0
18. Lillian Sundseth 1   0           0
18. Jan Erik Jonassen 1     0         0
18. Bjørn Carlsen 1     0         0
                     
  Kort A løype                  
1. Randi Wold 5 A* 11   15 15   13 54
2. Sondre Kvisli 7 15 7* 0* 11 10* 15 11 52
3. Silje Westlund 6 10 0* 10   8 13 5* 41
4. Kristin Sandven 7 7 0* 0* 13 0* 10 9 39
5. Heidi Schatvet 4 8 3 13   11     35
6. Harald Wold 5 11 0* 9   6   7 33
6. Finn Bjørtuft 5 0 0* 11   7   15 33
8. Sveinung Aas 7 0* 5 0* 8 5* 11 8 32
9. Iris Fossøy 5 9 7 6 9   0*   31
10. Arve Paulsen 2   15 15         30
11. Arnulf Rulnes 6 1* 0* 4 10 9   3 26
12. Håvard Sten 6 5 0* 0* 5 4 8   22
13. Sveinung Rekaa 3     2 7   9   18
14. Ole Christian Johnsen 3 4         0 10 14
14. Malin Wästlund 2   1     13     14
16. Britt Fossøy 2 13 S           13
16. Simen Teigen Søgård 1   13           13
18. Tommi Luchsinger 2 3 9           12
19. Finn Åge Østern 3   0 5 6       11
20. Mali Fjogstad Nielsen 1   10           10
21. Mathias Myrling Gotaas 3 0 0 8         8
21. Ingjerd Myhre 1   8           8
23. Jon Kvisli 2     7     A   7
24. Torbjørn Barikmo 6 0 0 0* 0* 2   4 6
24. Reidar Slokvik 5 2   1   3 0 0* 6
24. Tobias Lunde 2 6 0           6
24. Simen Westlund 1             6 6
28. Lise Østlid Bagstevold 1   4           4
29. Leiv Hope 2   0 3         3
30. Magnar Thorrud 1   2           2
31. Oddvar Rønnestad 3   0 0     0   0
31. Jan Erik Jonassen 2   S         A 0
31. Pirjo Luchsinger 1 0             0
31. Christina Kasin 1   0           0
31. Anne Line Teigen Søgård 1   0           0
31. Eirik Heggedal 1   0           0
31. Thorstein Kaldahl Thorrud 1   0           0
31. Viggo Venn Stensrud 1   0           0
31. Agni Fjogstad Nielsen 1   0           0
31. Kjersti Myhre 1   0           0
31. Maiken Somby Flågan 1   0           0
31. Tor Kvammen 1   0           0
31. Tine Fjogstad 1   0           0
31. Olaf Helgesen 1   0           0
31. Torjus Trømborg 1   0           0
31. Sigurd Flågan 1   0           0
31. Anne Marte Thorbjørnsen 1   0           0
31. Ingvild Jonassen 1   0           0
31. Kari Smeby 1   0           0
31. Beth Nicolaysen 1   0           0
    0               0
  Lang A løype                  
1. Morten Urdal Bakke 6 15 15 10*   9* 15 15 60
2. Audun Resser 6 5* 10* 15 13   13 13 54
3. Odd Strand 6 0* 8* 11 11 15 11   48
4. Harald Kvisli 4 13 9 6   13     41
5. Hugo Christensen 7 8 2* 0* 0* 8 9 11 36
6. Jørn Myrland 7 1* 5 8 9 11 5* A* 33
6. Anders Fossøy 5 7 A*   10   6 10 33
8. Ingar Tollum Andersen 5   7 9   0* 7 9 32
8. Espen Løe 4 6 3 13   10     32
10. Åge-Geir Skatter 7 0* 4* 7 8 A* 8 7 30
11. Petter Løe 5 10   A* 0 7 10   27
12. Eivind Resser 2 11     15       26
13. Harri Luchsinger 2 9 13           22
14. Sølvi Fossøy 3 2 1         8 11
14. Espen Røste 2   11 0         11
16. Pål Bakke 2 4         4   8
17. Håkon Heggedal 1   6           6
18. Espen Rognsvåg 1 3             3
19. Torbjørn Hals 2   0 0         0
19. Olav Aas 2   0     0     0
19. Tor Kvammen 1 0             0
19. Tor Ringstad 1   0           0
19. Arild Finstad 1   0           0
19. Steinar Øvreås 1   0           0
19. Øyvind Drage 1   0           0
19. Odd Ivar Paulsen 1       A       0
    0               0
  Sum antall deltagere:   47 76 42 26 35 32 33 291
4 av 7 løp teller
5 av 7 løp teller for å få krus
A: Arrangør
S: Servering
Poengberegningen er 15 p. til vinneren, 13 p. til 2. plass, 11 p. til 3. plass og fra 4. plass 10 - 9 - 8 p. osv.