Resultater fra nattløp på Tinnemyra 25. oktober 2006
Antall deltagere: 41
Brikke Navn Tid Løype Min/km Klubb Gull Sølv Brns Disk Versjon 2.5
Post/EKT-kode----> 1/132 2/135 3/131 4/139 5/124 6/137 7/123 8/124 9/120 10/121 11/138 12/122
98951 Audun Resser 54:47 5,53 km A  9:54 KOL 00:56 17:21 03:40 06:40 03:37 04:04 03:12 04:44 04:02 03:14 02:36 00:41
76208 Espen Løe 56:25 5,53 km A 10:12 KOL 02:05 17:44 04:01 05:44 04:14 04:12 02:57 04:49 04:06 03:28 02:18 00:47
108083 Odd Strand 1:05:54 5,53 km A 11:55 KOL 00:57 21:41 07:23 05:10 04:14 03:55 03:58 03:28 05:10 03:55 05:25 00:38
91393 Morten Urdal Bakke 1:09:45 5,53 km A 12:37 KOL 00:57 21:14 06:56 06:08 06:54 04:16 03:09 04:14 05:47 03:58 05:19 00:53
77313 Ingar Tollum Andersen 1:11:44 5,53 km A 12:58 KOL 01:07 24:44 05:17 06:15 05:50 05:16 04:37 04:23 05:34 04:50 02:47 01:04
109948 Jørn Myrland 1:14:39 5,53 km A 13:30 NOL 01:18 24:36 04:24 07:41 07:09 05:19 04:18 05:43 06:07 04:01 02:48 01:15
480040 Åge-Geir Skatter 1:14:59 5,53 km A 13:34 NOL 01:06 21:44 09:07 05:39 06:47 05:01 03:21 04:36 04:22 06:26 05:35 01:15
82345 Harald Kvisli 1:15:33 5,53 km A 13:40 NOL 01:11 21:00 05:58 09:47 04:09 06:44 04:55 04:42 03:55 03:59 07:40 01:33
480044 Hugo Christensen 1:01:50 5,53 km A 11:11 NOL 01:22 25:30 07:19
64138 Espen Røste 1:08:44 5,53 km A 12:26 KOL 00:59 18:54 07:39 06:52 04:37 04:27 04:04 03:25 04:27
86969 Torbjørn Hals 1:32:45 5,53 km A 16:46 KOL 01:31 27:25 05:49 10:23 05:51 09:02 05:07 07:35 04:41 14:05 01:16
Post/EKT-kode----> 1/132 2/144 3/139 4/124 5/120 6/126 7/134 8/121 9/138 10/122
82349 Arve Paulsen 48:57 3,8 km A 12:53 NOL 01:06 13:57 10:18 06:23 04:01 03:00 03:01 03:24 02:37 01:10
86891 Heidi Schatvet 52:07 3,8 km A 13:43 NOL 02:00 13:59 05:27 05:56 07:56 03:48 03:55 04:30 03:31 01:05
401608 Finn Bjørtuft 58:27 3,8 km A 15:23 KOL 01:46 19:22 06:12 06:30 05:24 05:03 02:55 06:08 03:51 01:16
61171 Silje Westlund 59:10 3,8 km A 15:14 NOL 01:15 13:49 06:21 06:53 08:00 07:16 03:00 06:22 05:03 01:11
82350 Harald Wold 1:00:37 3,8 km A 15:57 NOL 01:13 15:09 06:21 06:59 07:48 07:25 03:03 06:20 04:52 01:27
98985 Mathias Myrling Gotaas 1:01:09 3,8 km A 16:06 KOL 02:25 22:19 12:42 06:05 04:06 03:08 03:07 03:24 02:32 01:21
61170 Jon Kvisli 1:01:32 3,8 km A 16:12 NOL 02:49 16:36 06:54 05:40 05:58 09:37 02:39 04:37 05:34 01:08
103519 Iris Fossøy 1:04:11 3,8 km A 16:53 NOL 01:41 26:35 05:40 05:53 05:31 05:11 03:07 06:00 03:20 01:13
86980 Finn Åge Østern 1:07:31 3,8 km A 17:46 KOL 01:56 19:03 09:37 08:11 06:50 05:35 03:07 05:29 06:06 01:37
82342 Arnulf Rulnes 1:14:58 3,8 km A 19:44 NOL 02:43 26:10 09:05 07:56 07:09 08:48 02:30 05:27 03:49 01:21
98987 Leiv Hope 1:24:07 3,8 km A 22:08 KOL 02:09 25:37 06:55 09:45 13:36 07:30 05:05 06:14 05:38 01:38
89002 Sveinung Rekaa 1:24:26 3,8 km A 22:13 NOL 01:20 27:35 10:33 10:31 11:16 09:27 02:39 04:43 05:18 01:04
28181 Reidar Slokvik 1:27:14 3,8 km A 22:57 Nydalen 01:57 34:24 06:28 09:48 06:03 06:10 02:58 05:55 11:50 01:41
78848 Oddvar Rønnestad 1:29:26 3,8 km A 23:32 KOL 02:02 23:45 06:27 07:45 13:59 09:34 03:05 07:22 08:16 07:11
82343 Sondre Kvisli 01:13 3,8 km A  0:19 NOL 01:13
104375 Kristin Sandven 40:21 3,8 km A 10:37 NOL 03:39 30:12 04:57 01:33
78363 Torbjørn Barikmo 53:41 3,8 km A 14:08 KOL
Sveinung Aas Deltatt
Håvard Sten Deltatt
Mia Endresen Deltatt
Post/EKT-kode----> 1/146 2/147 3/140 4/133 5/136 6/141 7/160
109950 Simen Westlund 23:41 2,58 km N  9:11 NOL 02:24 06:56 03:13 03:17 03:50 02:57 01:04
104376 Magnus Sandven 41:16 2,58 km N 16:00 NOL 03:42 06:35 09:56 04:38 11:42 03:33 01:10 Parløp
89008 Torgrim Aas 41:18 2,58 km N 16:00 NOL 03:42 06:42 09:57 04:40 11:39 03:25 01:13 Parløp
89010 Tonje Jonassen 58:15 2,58 km N 22:35 NOL 02:58 06:51 23:06 05:02 12:43 06:22 01:13
Ole Christian Johnsen Deltatt
Gunhild Bergskås Deltatt
Jan Erik Jonassen Deltatt
Vebjørn Kvisli Deltatt
Gunhild Solberg Deltatt
Bjørn Carlsen Deltatt
Arrangør: Petter Løe