Resultater fra ribbeløpet 26. desember 2005
Antall deltagere: 44
Brikke Navn Tid Løype Min/km Klubb Gull Sølv Brns Disk Versjon 2.2
Post/EKT-kode----> 1/121 2/122 3/123 4/124 5/125 6/126 7/127 8/128 9/129 10/131 11/132 12/133 13/134 14/135 15/136 16/137 17/141 18/142 19/143 20/138 21/145 22/146 23/147 24/164
Helge Hagen 48:35 H17 6 km 8:06 Nullet brikke ved mål.
89663 Dag Steinar Ragvin 48:37 H17 6 km  8:06 05:03 02:41 04:01 03:38 01:33 02:40 02:08 01:10 03:58 01:18 02:12 02:08 02:42 01:36 01:52 00:24 02:04 01:18 00:34 02:03 00:30 00:29 01:38 00:57
Håkon Wold 49:10 H17 6 km NOL Død brikke
61168 Arve Paulsen 51:43 H17 6 km  8:37 NOL 02:06 03:21 05:00 04:06 02:27 02:54 02:16 01:40 03:45 01:35 02:28 02:25 02:55 01:43 02:01 00:29 02:10 01:20 00:45 02:18 00:35 00:35 01:56 00:53
82345 Harald Kvisli 52:06 H17 6 km  8:41 NOL 02:25 03:14 04:58 04:04 01:53 03:38 02:23 01:25 03:57 01:27 02:28 02:31 02:38 01:45 02:01 00:21 02:18 01:28 00:44 02:33 00:30 00:30 02:04 00:51
Petter Løe 53:18 H17 6 km 8:53 NOL Død brikke
480047 Odd Ivar Paulsen 53:20 H17 6 km  8:53 NOL 02:35 03:14 04:53 04:08 02:04 02:54 02:12 01:12 03:56 01:35 03:45 02:28 03:11 01:52 01:58 00:28 02:34 01:20 00:39 02:43 00:30 00:35 01:52 00:42
480040 Åge-Geir Skatter 53:26 H17 6 km  8:54 NOL 02:27 03:15 05:16 04:36 02:13 03:02 02:11 01:04 03:55 01:26 02:31 02:29 03:15 01:55 02:03 00:25 02:44 01:34 00:42 02:27 00:37 00:34 02:00 00:45
480044 Hugo Christensen 56:49 H17 6 km  9:28 NOL 02:17 03:18 05:20 04:34 02:23 03:06 02:17 01:17 04:19 01:37 03:29 02:46 03:29 02:04 01:46 00:32 02:43 01:38 00:45 02:45 00:37 00:37 02:18 00:52
Post/EKT-kode----> 1/141 2/142 3/143 4/138 5/145 6/146 7/147 8/164
93992 Sindre Sandven 10:32 H10-12 1,3 km  8:06 NOL 02:20 01:25 00:33 02:13 00:36 00:37 02:03 00:45
82344 Vebjørn Kvisli 15:39 H10-12 1,3 km 12:02 NOL 02:37 01:46 00:48 03:06 01:36 00:47 03:58 01:01
104376 Magnus Sandven 20:00 H10-12 1,3 km 15:23 NOL 02:40 04:49 00:46 03:30 00:54 00:48 05:43 00:50
104372 Per Arne Thorbjørnsen 20:24 H10-12 1,3 km 15:42 NOL 02:48 10:04 01:00 00:58 04:15 01:19
Simen Westlund Deltatt H10-12 1,3 km
Post/EKT-kode----> 1/128 2/129 3/131 4/132 5/133 6/134 7/135 8/136 9/137 10/141 11/142 12/143 13/138 14/145 15/146 16/147 17/164
24280 Torgeir Aas 30:06 Trim Elite 3,5 km  8:36 NOL 01:26 03:29 01:31 02:55 02:51 03:34 01:53 01:50 00:24 02:09 01:23 00:34 02:16 00:31 00:35 02:00 00:45
82346 Heidi Schatvet 35:51 Trim Elite 3,5 km 10:15 NOL 01:33 04:08 01:51 02:50 02:55 03:37 02:08 03:06 00:26 02:37 01:49 00:53 03:10 00:37 00:41 02:23 01:07
30830 Dag Nastad 39:53 Trim Elite 3,5 km 11:24 01:30 04:08 01:58 04:10 03:37 04:20 02:29 02:32 00:32 03:32 01:39 00:52 03:46 00:27 00:37 02:02 01:42
30890 Marie Eriksen Nastad 39:59 Trim Elite 3,5 km 11:25 01:34 04:13 01:55 04:10 03:36 04:19 02:35 02:15 00:43 03:32 01:57 00:45 02:54 00:39 00:44 02:24 01:44
69102 Kjersti Eriksen 49:09 Trim Elite 3,5 km 14:03 Nydalen 01:50 06:04 02:40 04:00 03:49 05:00 04:27 02:18 00:36 04:04 02:56 01:07 03:56 01:05 00:48 03:11 01:18
Emil Urnes 49:09 Trim Elite 3,5 km 14:03 Nydalen 01:50 06:04 02:40 04:00 03:49 05:00 04:27 02:18 00:36 04:04 02:56 01:07 03:56 01:05 00:48 03:11 01:18
78363 Torbjørn Barikmo 53:58 Trim Elite 3,5 km 15:25 KOL 01:12 05:09 02:42 05:26 03:45 06:18 03:37 02:45 00:34 03:53 03:03 01:07 04:24 00:52 01:04 06:38 01:29
61171 Malin Westlund 1:02:49 Trim Elite 3,5 km 17:57 NOL 02:44 11:17 03:10 06:20 08:16 06:00 03:23 03:28 00:45 04:29 02:47 01:01 03:26 00:51 01:02 02:50 01:00
64748 Britt Fossøy 36:55 Trim Elite 3,5 km 10:33 NOL 01:20 04:38 02:04 03:15 03:10 03:36 02:22 02:34 03:10 02:11 00:49 02:59 00:39 00:44 02:26 00:58
91394 Lise Hørtveit 59:47 Trim Elite 3,5 km 17:05   01:57 09:07 20:03 00:42 04:55 04:05 01:43 05:35 02:30 01:20 05:36 02:14
Kristin Sandven Deltatt Trim Elite 3,5 km
Gunvor Bergskås Deltatt Trim Elite 3,5 km
Gunhild Solberg Deltatt Trim Elite 3,5 km
Post/EKT-kode----> 1/128 2/129 3/131 4/132 5/133 6/134 7/135 8/136 9/137 10/141 11/142 12/143 13/138 14/145 15/146 16/147 17/164
103519 Iris Fossøy 35:51 D13-16 3,5 km 10:15 NOL 01:02 04:42 01:46 03:42 03:22 03:24 02:23 02:14 00:28 02:43 01:52 00:46 03:02 00:37 00:41 02:17 00:50
103524 Anne Marte Thorbjørnsen 43:19 D13-16 3,5 km 12:23 NOL 01:38 04:34 02:03 03:45 03:56 04:18 02:48 02:10 00:32 03:16 02:07 00:58 04:23 01:07 01:01 03:10 01:33
93990 Ingvild Jonassen 43:25 D13-16 3,5 km 12:24 NOL 01:44 04:36 01:56 03:50 03:59 04:18 02:51 02:11 00:31 03:10 02:01 00:58 04:23 01:07 01:02 03:06 01:42
61171 Silje Westlund 1:02:49 D13-16 3,5 km 17:57 NOL 02:44 11:17 03:10 06:20 08:16 06:00 03:23 03:28 00:45 04:29 02:47 01:01 03:26 00:51 01:02 02:50 01:00
Post/EKT-kode----> 1/128 2/129 3/131 4/132 5/133 6/134 7/135 8/136 9/137 10/141 11/142 12/143 13/138 14/145 15/146 16/147 17/164
Sondre Kvisli 28:10 H13-16 3,5 km NOL Feil på brikke
93991 Sveinung Aas 28:47 H13-16 3,5 km  8:13 NOL 00:49 03:26 01:39 02:16 02:27 02:43 01:36 01:49 00:24 02:11 01:21 00:34 02:43 00:40 00:46 02:38 00:45
Post/EKT-kode----> 1/128 2/129 3/131 4/132 5/133 6/134 7/135 8/136 9/137 10/141 11/142 12/143 13/138 14/145 15/146 16/147 17/164
82342 Arnulf Rulnes 35:48 H50 3,5 km 10:14 NOL 01:12 04:20 01:50 02:43 02:59 03:33 02:09 02:26 00:27 02:45 01:44 00:51 03:51 00:37 00:41 02:32 01:08
30822 Tov Arne Bondal 54:13 H50 3,5 km 15:29 NOL 03:48 04:28 01:40 05:50 12:06 04:40 02:38 02:26 00:30 03:29 02:02 00:51 03:09 00:51 00:51 03:20 01:34
98816 Tor Kvammen 54:03 H50 3,5 km 15:27 KOL 19:00 11:46 03:06 03:36 05:10 04:28 02:42 02:57 01:18
Arne Wærdahl Deltatt H50 3,5 km
Post/EKT-kode----> 1/121 2/122 3/123 4/124 5/125 6/126 7/127 8/128 9/129 10/131 11/132 12/133 13/134 14/135 15/136 16/137 17/141 18/142 19/143 20/138 21/145 22/146 23/147 24/164
480041 Randi Wold 58:19 D17 3,5 km 16:40 NOL 02:51 03:33 05:47 04:38 02:52 03:53 02:19 01:17 04:08 01:31 02:37 02:44 03:11 02:14 02:27 00:27 02:37 01:54 00:35 02:26 00:33 00:36 02:04 01:05
80351 Nicole Ragvin 57:48 D17 3,5 km 16:31 02:57 03:28 05:38 04:39 02:54 03:45 03:32 04:19 01:31 02:46 02:34 03:27 02:00 02:25 00:37 02:39 01:30 00:37 02:22 00:37 00:36 02:10 00:45
Ingeborg Skogen Deltatt D17 3,5 km Feil på brikke
Marina Westlund Deltatt D50 3,5 km
Eirin Fossøy Deltatt D10-12 1,3 km
Tonje Jonassen Deltatt D10-12 1,3 km
Åge Goberg Deltatt Trim N 1,3 km Ikke nullet brikke.
Arrangør: Harald Wold