Dato |
Arrangement/Innbydelse |
Ordinær frist |
Påmelding |
Resultater |
Annet |
Januar: |
|
|
|
|
|
9-10. januar |
O-treff,
NM og Hovedløp (ski-o) |
22. desember |
|
Resultater
Resultater søndag |
NOL-resultater lørdag
|
Februar: |
|
|
|
|
|
5-7. februar |
Vinterfemdagers, Porsgrunn |
31. januar |
|
Resultater |
NOL-resultater
løp 2 |
Mars: |
|
|
|
|
|
7. mars |
NM innendørsorientering, Konnerud
Innbydelse |
3. mars |
|
|
|
13-14. mars |
Nord-Jydsk
2-dagers, Danmark |
26. januar |
|
|
Påmeldte fra NOL |
20. mars |
Åpne
sprint-løp i Larvik |
|
|
|
|
April: |
|
|
|
|
|
9-11. april |
Vestfold 3-dagers |
AVLYST |
|
|
|
11. april |
Vårløpet, Larvik (nærløp)
Innbydelse |
8. april
|
|
|
(Erstatning for Vestfold 3-dagers) |
16. april |
NM
Nattorientering, Halden (CC1)
Sidene til Natt-NM er
midlertidig nede. Bruk denne inntil videre:
Midlertidig
info-side fra Halden
Innbydelse |
6. april
|
|
|
|
17-18. april |
Norwegian
Spring, Vårstafetten
Norwegian
Spring, SOLRenningen (CC2)
Innbydelse
|
6. april
|
|
|
Laguttak: Se stafettsiden
|
24-25. april |
Lørdagskjappen,
Moss
Smaaleneneløpet
Innbydelse
|
14. april
|
|
|
|
Mai: |
|
|
|
|
|
1-2. mai |
10-mila,
Sverige |
|
|
|
Laguttak: Se stafettsiden
|
8. mai |
KM
Sprint, Porsgrunn |
3. mai |
|
|
|
9. mai |
KM
mellomdistanse, Skien |
6. mai |
|
|
|
13. mai |
NM
Sprint Levanger (CC3) |
|
|
|
Sperret terreng |
15-16 mai |
Craft
Cup, Levanger (CC4, CC5) |
|
|
|
|
22-24. mai |
Pinseløpene,
Kongsberg |
10. mai
|
|
|
|
23-24. mai |
Testløp VM junior, Jylland |
|
|
|
|
29. mai |
15-stafetten
Innbydelse |
28. mai |
|
|
|
Juni: |
|
|
|
|
|
12. juni |
Jubeleumsløpet,
Bø |
| |
|
|
19-20 juni |
Jukola |
|
Se egen jukola-side
"Jukola 2010" |
|
|
25-27. juni |
Norsk
O-Festival
2010, Raufoss |
11. juni |
|
|
|
Juli: |
|
|
|
|
|
9-11. juli |
Sørlandsgaloppen |
20. juni |
|
|
|
14-18. juli |
Nordvestgaloppen |
18. juni |
|
|
|
25-30. juli |
O-Ringen,
Sverige |
1. mai |
|
|
|
August:
|
|
|
|
|
|
9-14. august |
WOC
Tour 2010, Trondheim |
1/2 og 15/5 |
|
|
Samtidig med Hovedløp og VM |
8-15. august |
Hovedløp
og o-landsleir
|
|
|
|
|
21-22. august |
Modum 2-dagers |
17. august |
Påmelding NOL (Palisoft) |
|
|
28-29. august
|
Veteranmesterskap
Eiker
Innbydelse
|
22. august
|
Påmelding lørdag
Påmelding søndag |
|
|
29. august
|
U2'ern Porsgrunn Innbydelse
|
24. august
|
Påmelding MOT.TV klasser
Påmelding øvrige klasser |
|
MOT.TV cup løp 1
RESULTATER MOT.TV CUP
|
September: |
|
|
|
|
|
4-5. september
|
KM langdistanse og -stafett, Dyre Vaa
|
30. august
|
Påmelding KM langdistanse
Påmelding stafett: harald.kvisli@gmail.com UK tar ut NOLs lag: 30/8 |
|
MOT.TV cup løp 2 LAG-UTTAK KM STAFETT
|
11. september
|
NM
langdistanse (jr+sr), Indre Østfold
Publikumsløp
Felles innbydelse |
30. august
|
Påmelding NM langdistanse
Påmelding publikumsløp
Påmelding overnatting/Bankett
|
|
|
12. september
|
NM stafett
(jr), Indre
østfold
Felles innbydelse
|
30. august
|
Påmelding NM
stafett: harald.kvisli@gmail.com
Påmelding til arrangør NM stafett (jr) UK tar ut NOLs lag: 30/8 |
|
LAG-UTTAK NM STAFETT
|
17. september |
Sætrenatta, nattløp
Notodden |
13. september |
Kommer på WebEntry |
|
|
18. september |
Høgåsløpet, kretsløp
mellomdistanse Notodden |
13. september |
Kommer på WebEntry
|
|
MOT.TV cup løp 3 RESULTATER MOT.TV CUP (etter 2 løp) |
18. september
|
NM mellomdistanse, Beitostølen
Innbydelse |
6. september
|
Påmelding NOL, NM mellomdistanse
|
|
|
19. september |
NM stafett senior, Beitostølen |
6. september |
Påmelding NM
stafett: harald.kvisli@gmail.com
Påmelding til arrangør, NM stafett (sr) |
|
|
25. september |
Salsås
Grand Prix,
Larvik/OTO |
|
|
|
MOT.TV cup løp 4 |
26. september |
Blåbærløpet,
Tønsberg |
|
|
|
MOT.TV cup løp 5 (finale) |
Oktober: |
|
|
|
|
|
16. oktober |
Blodslitet,
Fredrikstad Innbydelse |
5. oktober
|
Påmelding NOL |
|
|
30-31. oktober |
Smålandskavlen,
Tranås Sverige |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|